שלום לך, אורח! התחבר הירשם

יש מאמר חדש אע
תודה =]
במקרה פתחתי
לא ראיתי התראה,
@DragonKing האם אתה מקבל התראה על זה?
תודה על הבדיקה =]
יש צאט, לא יודע אם זה מעכשיו או שלא שמתי לב
יש צאת,
שלום לכולם, פתחנו צ'אט נסיוני תגידו שלום בזמנכם החופשי =]

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אשכול בעיות חדש
Exclamation 
שלום לכולם,

אז כמו שהבעלים אמרו אני הטסטר של הקהילה,
אם יש בעיה או משהו לא עובד ניתן לדווח לי פה באשכול ואני אבדוק את זה ובמידת הצורך אעביר את הטיפול לבעלים

טופס פניה:

מה הבעיה?
האם מופיעה שגיאה(אם כן מה רשום)?

באיזה דפדפן מתבצעת הגלישה?
תמונה של הבעיה:

המשך גלישה מהנה
[-] 1 משתמש לחץ/לחצו על אהבתי על הפרסום של DragonKing:
  • anime4me
הגב
שלום לרשומים החדשים!

זהו משתמש הבעלים ואנחנו שניים שחולקים את המשתמש אז לא להבהל אם נדמה ששכחנו דברים. עכשיו לנושא - הבנו שהיו מספר בעיות והן הועברו אלינו.
כאן תוכלו להעלות קשיים שהיו לכם או להציע דברים וגם נסכם באשכול הזה התייחסות לבעיות.

התייחסות לבעיות:
  • התראת ה"autosave" חופרת את החיים
  • בכל הנוגע למייל של וואלה - אנחנו מודעים לבעיה וכרגע עובדים עליה. כרגע נאשר ונוודא משתמשי וואלה באופן ידני.
  • שדרוג הפורום לגרסא חדשה / מערכת אחרת.
  • הוספת פוסטים אחרונים
  • לוגו גדול מדי
  • תוכן שנמחק - שימו לב שיש מערכת טיוטות. לא יודעים איך להשתמש בה? יש אשכול סיור בתכולות הפורום בנעוץ.
  • שיפור התמיכה במכשירים ניידים!
  • קושי בהרשמה - כרגע הורדנו את שאלות האבטחה והשארנו רק את הCAPTCHA ואישור האימייל. למרבה הצער כרגע לא נוכל להסיר עוד מנגנונים כרגע.
מקרא: טופל בעבודה עדיין לא טופל

המשך שהייה נעימה באתר  Cool
מחזירים את הboards הישראליים  Cool
הגב
אני מבקש בשנית להעלות מערכת אחרת ועיצוב פשטני יותר.
תודה.

[-] 1 משתמש לחץ/לחצו על אהבתי על הפרסום של legopart:
  • anime4me
הגב
(22-01-2018, 15:32)legopart כתב: אני מבקש בשנית להעלות מערכת אחרת ועיצוב פשטני יותר.
תודה.

תודה על הפידבק יש רעיונות? למערכת? בנוסף - מה הכוונה בעיצוב פשטני? איזה חלקים מפריעים לך?
הגב
לוגו בגודל של לוגו - לא עמוד שלם (הוא אמור להיות כמו 3 שורות טקסט גדולות בשורה הראשונה)
וקטגוריות הפורום מוצגות באופן מפורט וישיר, כמו שכולנו התרגלנו לכך בפורומים אחרים.
אם אפשר תוריד את "AUTO SAVED"

הגב
(22-01-2018, 18:02)legopart כתב: לוגו בגודל של לוגו - לא עמוד שלם (הוא אמור להיות כמו 3 שורות טקסט גדולות בשורה הראשונה)
וקטגוריות הפורום מוצגות באופן מפורט וישיר, כמו שכולנו התרגלנו לכך בפורומים אחרים.
אם אפשר תוריד את "AUTO SAVED"

הלוגו - יטופל
הAUTO SAVED - איך זה עדיין מופיע ם_ם - יטופל בדחיפות

לגבי הקטגוריות - יכול להיות שיקח קצת יותר זמן להכניס את הסיפור הזה. תודה על הפידבק!
הגב
(22-01-2018, 15:32)legopart כתב: אני מבקש בשנית להעלות מערכת אחרת ועיצוב פשטני יותר.
תודה.

האשכול הזה הוא לבעיות קשורות בגלישה ובעיות שמפריעות בגלישה אם יש לך הערות נא לפתוח אשכול חדש,
בכל פניה יש למלא את הטופס המצורף

המשך גלישה מהנה Smile
הגב

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול:
1 אורחים