שלום לך, אורח! התחבר הירשם

יש מאמר חדש אע
תודה =]
במקרה פתחתי
לא ראיתי התראה,
@DragonKing האם אתה מקבל התראה על זה?
תודה על הבדיקה =]
יש צאט, לא יודע אם זה מעכשיו או שלא שמתי לב
יש צאת,
שלום לכולם, פתחנו צ'אט נסיוני תגידו שלום בזמנכם החופשי =]

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
במה אתם צופים עכשיו?
(05-11-2017, 21:58)Onigiri כתב: אני כרגע באמצע של Sakura Quest נורא נחמדה רגועה אך לא משעממת.

נראה מעניין נבדוק
בינתיים sangatsu no lion הפך לדרמת tearjerk מעצבנת..
הגב
פרק 809 ב ONE PIECE
רק עכשיו שמתי לב לפתיח החדש

הגב
(06-11-2017, 16:03)legopart כתב: פרק 809 ב ONE PIECE
רק עכשיו שמתי לב לפתיח החדש

איזה op סוגוי!
הגב
סיימתי לראות pokemon origins
חייב לציין שסוף כל זסוףובצורה לא שגרתית חוויתי את כל הילדות מחדש ואת כל עלילת המשחקים של הגימבוי pokemon blue red green yelow
פשוט מדהים איך שהתבססו על עלילת המשחק החל משם הדמות הראשית red והפוקימון ההתחלתי שלו charmander ועד שהוא אוסף את כל 150 פוקימונים ומנצח בליגה.
מסע שלם במטרה למלא את הפוקדקס.

חוץ מזה עלה במוחי רעיון לכתוב סיקור על skip beat שהיא יותר עלילת דרמה שהפעם אני רואה אותה יותר בכיוון של לעשות דברים כמו שצריך ולא מתוך רגשות או מחשבות (שנאה או קנאה במישהו)

הגב
(05-11-2017, 16:30)legopart כתב: DIGIMON TRI אני מהאלו ש"אוגר" ומחכה לכל השישה, למרות שהבנתי שחלה התדרדרות קלה.
אני היחידי כאן שלא קורא ביקורות כי חושש שזה יהרוס לו מחוויית האנימה. אבל עדיין מסוקרן לשמוע נקודות כלליות כדי לצפות במשהו מפתיע שעוד לא חשבתי עליו קודם

כדאי לי לצפות ב Baccano! ?

לא חושב שיש סיבה לאגור,
זה גם יותר כיף לראות חלק חלק ולצפות לחלק הבא(כרגע יש חמש כך שזה לא נורא)
הגב
(07-11-2017, 06:54)legopart כתב: סיימתי לראות pokemon origins
חייב לציין שסוף כל זסוףובצורה לא שגרתית חוויתי את כל הילדות מחדש ואת כל עלילת המשחקים של הגימבוי pokemon blue red green yelow
פשוט מדהים איך שהתבססו על עלילת המשחק החל משם הדמות הראשית red והפוקימון ההתחלתי שלו charmander ועד שהוא אוסף את כל 150 פוקימונים ומנצח בליגה.
מסע שלם במטרה למלא את הפוקדקס.

חוץ מזה עלה במוחי רעיון לכתוב סיקור על skip beat שהיא יותר עלילת דרמה שהפעם אני רואה אותה יותר בכיוון של לעשות דברים כמו שצריך ולא מתוך רגשות או מחשבות (שנאה או קנאה במישהו)

הו פוקימון
איכשהו לא משנה באיזה גיל אף אחד לא מתבייש להמשיך לשחק פוקימון או להמשיך לצפות בסדרה =]
קטע של ילדות כנראה, כל דור הgameboy והDS.

הקונספט נשמע מעניין אלך לבדוק קצת על skip beat.

(07-11-2017, 16:42)DragonKing כתב:
(05-11-2017, 16:30)legopart כתב: DIGIMON TRI אני מהאלו ש"אוגר" ומחכה לכל השישה, למרות שהבנתי שחלה התדרדרות קלה.
אני היחידי כאן שלא קורא ביקורות כי חושש שזה יהרוס לו מחוויית האנימה. אבל עדיין מסוקרן לשמוע נקודות כלליות כדי לצפות במשהו מפתיע שעוד לא חשבתי עליו קודם

כדאי לי לצפות ב Baccano! ?

לא חושב שיש סיבה לאגור,
זה גם יותר כיף לראות חלק חלק ולצפות לחלק הבא(כרגע יש חמש כך שזה לא נורא)  
@legopart

[Image: f7FdEdG.jpg]
הגב
טוב נשבר לי מהעונה הנוכחית אני מתכוון לסיים לראות Hibane Renmei במקום
הגב

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול:
1 אורחים